Přidej se k nám

Podílej se na rozvoji firmy, která baví zákazníky i zaměstnance

Nastartuj, nebo posuň svou kariéru s YOO. Přidej se k nám, budeš mít prostor vyniknout a realizovat své nápady. Zároveň však budeš mít zodpovědnost za jejich výsledky.

Brigádník v expedici sexshopu

Hledáš brigádu? Poohlížíš se po manuální práci v partě fajn kolegů? Vyřídit kopec zásilek sice dá zabrat, ale naučíš se hodně o provozu e-shopu.

Profík v expedici sexshopu

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.
Denně ze sexshopů expedujeme kopec zásilek. Dá to sice zabrat, ale naučíš se hodně o provozu e-shopu. A když přijede nové zboží, je to jako otevírání vánočních dárečků.

Influencer marketing specialist

Chceš se podílet na tvorbě influencer kampaní? Jsi pečlivý/á a zároveň rád komunikuješ s lidmi? Do týmu hledáme posilu, která nám pomůže s péčí o stávající influencery i s hledáním nových spoluprací.

Specialista na sociální sítě a influencer marketing

Chceš se podílet na marketingu sexshopu YOO, který ženy milují? Jako specialista na sociální sítě a influencer marketing budeš ve spolupráci s grafiky tvořit obsah pro naše sociální sítě a domlouvat spolupráce s influencery. 

Specialista zákaznické péče

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.
Jsi komunikativní a nebojíš se s lidmi psát a mluvit o výběru pomůcek? Jen tak tě něco nevyšokuje a vždy si dokážeš zachovat chladnou hlavu a nadhled? Tak to jsi tu správně.

Grafik / grafička

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.
S Photoshopem a Illustratorem jste nejlepší kámoši? Máš v hlavě spoustu nápadů a dokážeš je chrlit jak na běžícím páse? Chceš tvořit podklady pro hravou značku a pracovat v přátelském týmu? Tak to jsi tu správně.

Copywriter/ka – specialista na erotické hračky

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.
Baví tě psát o sexu a dokážeš se vcítit do potřeb čtenářů? Každý den ti rukama projdou nové, zajímavé pomůcky. Najdi pro ně toho pravého zákazníka, který je ocení a bude šťastný...

Video celebrita – ambassador/ka

Na tuto pozici posilu aktuálně nehledáme.
Rád/a mluvíš o sexu, jsi osobnost a máš co říct? Poznej, jaké to je natáčet Youtube videa se zázemím profesionálního studia. Staneš se známou osobností a v sexu budeš inspirovat tisíce lidí.

Linkbuilder / linkbuilderka

Chápeme, že linkbuilding není zrovna častá odbornost. Ale neboj, plně tě zaškolíme. Pokud se nebojíš práce s čísly a tabulkami, sršíš nápady a dokážeš nadchnout lidi pro spolupráci, bude tě tato pestrá pozice bavit. 

PHP programátor

Jsi zapálený webový vývojář, který se nebojí převahy holek v kolektivu? Zvládáš na pokročilé úrovni PHP, MySQL, JS, HTML a CSS3? Zažij trochu zábavnější práci než jen drtit kód v korporátu.